O nas

O firmie

DB STONE jest Autoryzowanym Importerem wysokiej jakości płytek ceramicznych.
Firma powstała w 2007 roku w odpowiedzi na nasze blisko 20-letnie doświadczenie w branży płytkarskiej. Dynamiczny, bezustanny rozwój naszej firmy przyczynił się do współpracy z ponad 30-stoma czołowymi światowymi producentami. Dzięki bogatemu wachlarzowi produktów mamy możliwość realizacji zarówno dużych inwestycji np. centra handlowe, biurowce, hotele, restauracje jak i mniejszych typu domy czy mieszkania.
W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór artykułów wyposażenia łazienek, zapewniając tym samym kompleksową obsługę. Oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość i nowoczesne wzornictwo, co sprawia, ze spełniamy oczekiwania Klientów z nawet najbardziej wysublimowanym gustem.
Z naszymi Klientami i Architektami, których wolimy nazywać gośćmi, zazwyczaj umawiamy się wcześniej, aby zagwarantować im 100% naszej uwagi i przy filiżance pysznej kawy wspólnie dobierać materiały.
Stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie naszych Klientów, obsługiwanych w przyjemnej, pogodnej atmosferze, o czym świadczy grono stałych i wielokrotnych nabywców naszych produktów.