Edimaxastor

Płytki Edimaxastor

Włoskie płytki Edimaxastor

Edimaxastor to włoski producent płytek ceramicznych, który zrodził się  w wyniku połączenia dwóch firm doświadczonych w branży ceramicznej — Edimax Ceramiche i Astor Ceramiche. Na rynku wyróżnia go szeroka gama wzorów oraz rozmiarów oferowanych płytek.

Zaprojektowanie oraz wdrożenie każdej z kolekcji poprzedzone jest badaniami, które mają na celu ustalenie trendów na włoskim oraz światowym rynku, aby móc zaoferować Klientom możliwie najlepsze rozwiązania. Mimo że ceramika od Edimaxastor jest modna, cechuje ją także ponadczasowość, ponieważ w portfolio marki znajdą się płytki inspirowane naturą: drewnem, żywicą, kamieniem, betonem czy marmurem. W ofercie producenta znaleźć można klasyczne, jak i nieco bardziej ekstrawaganckie wzory.

Włoskie płytki ceramiczne Edimaxastor to rozwiązania, które sprawdzają się na podłogi oraz ściany. Świetnie prezentują się w kuchniach, łazienkach, a także pokojach dziennych i w pomieszczeniach z basenem. Te płytki to synonim luksusu – ich wyjątkowe wzornictwo i piękne wykończenie zachwycą każdego, kto wejdzie do Twojego domu.

płytki Edimaxator kolekscja Stream

Włoskie płytki Edimaxastor - styl i trwałość w jednym

Włoskie płytki to nie tylko elegancki design, ale także wysoka wytrzymałość. Edimaxastor wykorzystuje doskonałej jakości surowce, co przekłada się na trwałość i wytrzymałość ich kafelek. Warto także podkreślić, że pomimo tradycyjnych korzeni włoskiego rzemiosła, producent ten korzysta z nowoczesnych technologii produkcyjnych. Dzięki temu jest w stanie tworzyć płytki o doskonałej jakości i precyzyjnych detalach.

Istotne jest także, że proces produkcji płytek Edimaxastor całkowicie zrównoważony ekologicznie dzięki recyklingowi wody i surowców oraz wykorzystaniu systemu fotowoltaicznego o wysokiej mocy i pieca do wypalania ceramiki z kontrolowaną emisją dwutlenku węgla. Dzięki Edimaxastor możesz cieszyć się doskonałym wyrobem bez zamartwiania się o przyrodę!

płytki z Włoch Edimaxator kolekcja Cenere

Zamów płytki Edimaxastor

Zamów włoskie płytki Edimaxastor. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji Edimaxastor. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek Edimaxastor

Płytki Refin Prestigio Travertino

Edimaxastor

Symphony

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Refin?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: Edimaxastor