Dla architektów

Strefa Architekta w DB STONE

Jesteś w trakcie realizowania ważnego projektu aranżacji wnętrz i potrzebujesz inspiracji? A może nie wiesz, gdzie znaleźć unikalne płytki ceramiczne sprowadzane prosto z Włoch lub z Hiszpanii? DB STONE może Ci w tym pomóc. Chętnie podejmiemy współpracę z architektami, którzy poszukują oryginalnych, luksusowych płytek – pomożemy Ci zarówno podczas etapu twórczego, jak i doradzimy w zakresie parametrów technicznych. Sprawdź korzyści płynące z oferty dla architektów w DB STONE.

włoskie płytki łazienkowe Panaria
aranżacja łazienki z włoskich płytek Refin
Wielkoformatowe płytki z Włoch w restauracji

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami

Płytki włoskie gresowe
Kafelki z Włoch Sant Agostino
aranżacja podłogi w kafelkach z Włoch

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zapraszamy na wyjazdy szkoleniowe do Włoch i Hiszpanii

Regularnie organizujemy kilkudniowe wyjazdy szkoleniowe do najlepszych fabryk płytek ceramicznych we Włoszech i w Hiszpanii, na które zapraszamy współpracujących z nami architektów. Dzięki temu mogą oni zobaczyć na żywo, jak wygląda proces produkcyjny i przekonać się o jakości sprowadzanego przez nas gresu. To okazja do zdobycia nie tylko wiedzy, ale również inspiracji. Dodatkowo w programie takich wyjazdów uwzględniamy część rekreacyjną jak zwiedzanie okolicy i atrakcyjnych miejsc (np. fabryki Ferrari…).

W wyjazdach szkoleniowych uczestniczą architekci, którzy regularnie współpracują z DB STONE, korzystają z dostępnych u nas płytek podczas realizacji swoich projektów. I co najważniejsze, wyjazdy są dla nich całkowicie bezpłatne.

Gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy

Zależy nam na długofalowych relacjach ze współpracującymi z nami architektami, dlatego zapewniamy im korzystne warunki. Profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym z etapów wyboru płytek to tylko jedne z wielu korzyści. Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy pomocą. Współpraca z DB STONE będzie dla Ciebie korzystna, aby poznać szczegóły współpracy skontaktuj się.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w imporcie płytek ceramicznych

W DB STONE od ponad 20. lat zajmujemy się importem płytek ceramicznych z Włoch i Hiszpanii. Posiadamy nie tylko rozbudowaną sieć kontaktów, ale też utrzymujemy bardzo dobre relacje ze współpracującymi z nami fabrykami. Dzięki temu jesteśmy w stanie wynegocjować u nich korzystną ofertę na każdą inwestycję. Na bieżąco otrzymujemy informacje o najnowszych kolekcjach, jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniające się trendy. A jeśli będziesz miał/a pytania techniczne odnośnie płytek ceramicznych, z pewnością będziemy znali na nie odpowiedź.

W innym wypadku skontaktujemy się bezpośrednio z producentem i rozwiejemy wszystkie wątpliwości, nie musisz więc martwić się o to, że klient będzie dopytywać o kwestie, na które Ty nie masz odpowiedzi.

Zespół profesjonalnych doradców służy wiedzą i wsparciem

Współpracujący z DB STONE architekci mogą liczyć na pomoc naszego zespołu profesjonalnych doradców, którzy posiadają nie tylko wiedzę techniczną, ale też znają najnowsze trendy.

Nasi specjaliści mogą stanowić wsparcie podczas realizacji projektu – zaproponują najlepsze w danej sytuacji materiały wraz z wyjaśnieniem, dlaczego warto się na nie zdecydować, aby Twój klient był zadowolony z zakupu. Podpowiedzą, jakie są aktualne trendy w aranżacji domów, hoteli, budynków użyteczności publicznej i wskażą, jak połączyć modę z funkcjonalnością. Dlatego, jeśli na którymkolwiek etapie projektowania będziesz mieć pytania lub wątpliwości, możesz liczyć na wsparcie zespołu doradczego.

Na życzenie dowozimy próbki, wzorniki i katalogi do pracowni

Wiemy, jak cenny jest Twój czas i jak trudno jest oderwać się od pracy, gdy jesteś w trakcie jednego lub kilku projektów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić i przyśpieszyć wybór najlepszych płytek ceramicznych. Dlatego możemy na życzenie dowieźć próbki, wzorniki oraz katalogi do Twojej pracowni architektonicznej, abyś zaoszczędzony czas mógł/mogła wykorzystać na dalszy proces twórczy.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji

W DB STONE stawiamy na kompleksowość na każdym z etapów współpracy. Podczas projektowania, udostępniamy tekstury do wizualizacji, dostarczamy próbniki i katalogi. Następnie zajmujemy się realizacją zamówienia, po czym wysyłamy je do wskazanego miejsca, dbając o to, aby podczas transportu płytki były odpowiednio zabezpieczone. I w trakcie całego tego procesu jesteśmy do Twojej dyspozycji, by odpowiedzieć na każde pytanie.

To, co jeszcze nas wyróżnia, to krótki czas realizacji zamówień – wiemy, że często płytki ceramiczne potrzebne są „na już” i robimy wszystko, abyś mógł/mogła jak najszybciej je otrzymać, by móc ruszyć do dalszych prac.

Udostępniamy tekstury do tworzenia wizualizacji

W DB STONE posiadamy tekstury importowanych przez nas płytek ceramicznych, które możemy udostępnić Ci do stworzenia wizualizacji. Dzięki temu zyskasz pewność, że projekt dla klienta będzie pełny, profesjonalny, jak najlepiej odda Twoją wizję.

Posiadamy salon ekspozycyjny

W Bytomiu znajduje się salon ekspozycyjny DB STONE, gdzie można obejrzeć różne kolekcje płytek ceramicznych z Włoch i Hiszpanii, przekonać się, jak wyglądają na żywo i co najważniejsze – zainspirować się. Tutaj uzyskasz również pomoc zespołu doradców.

A jeśli podejmiesz z nami współpracę, udostępnimy Ci spokojne, sprzyjające rozmowom miejsce, w którym będziesz mógł/mogła spotkać się z klientem, aby omówić projekt przy okazji doboru płytek.

Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się na nami

Zobacz przykładowe włoskie płytki, jakie możemy dla Ciebie sprowadzić