Sant' Agostino

Płytki Sant' Agostino

Sant' Agostino – producent włoskich płytek ceramicznych

Sant’ Agostino to włoski producent płytek, który od 1964 roku, czyli od początków swojej działalności, zachwyca unikalnym wzornictwem i niezwykłą dbałością zarówno o jakość, jak i o detale swoich wyrobów.

Płytki Sant’ Agostino są projektowane i produkowane we Włoszech, dzięki czemu przedsiębiorstwo ma pełną kontrolę nad estetyką oraz parametrami technicznymi wyrobów.

Jednocześnie produkcja odbywa się z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, na każdym z jej etapów ograniczane jest zużycie prądu oraz wady.

Potwierdzeniem wysokich standardów w tym zakresie są certyfikaty takie jak EU Ecolabel, Leed oraz EnironmenTile.

włoskie płytki sant agostino

Jakie włoskie płytki podłogowe? Sant’ Agostino – patchwork i inne kolekcje

Płytki włoskie Sant’ Agostino przeznaczone są do łazienki, salonu oraz kuchni. W kolekcjach firmy można znaleźć również płytki podłogowe na zewnątrz, czy wyróżniające się wysoką odpornością na ścieranie płytki na schody do obiektów użyteczności publicznej. Różnorodność producenta odzwierciedla się także we wzornictwie.

W ofercie marki można znaleźć klasyczne propozycje, jak włoskie płytki ceramiczne imitujące drewno, kamień, marmur czy beton. Jednak to, co najbardziej zaskakuje i zachwyca w kolekcjach Sant’ Agostino to serie patchworkowe, które inspirowane są najpopularniejszymi rozwiązaniami architektonicznymi we Włoszech. Oprócz tego przedsiębiorstwo oferuje włoskie płytki podłogowe, które imitują… tkaniny, tworzące wyjątkowo przytulny efekt. Takie kafelki pod kątem wizualnym mogą z powodzeniem zastąpić dywany, są przy tym również o wiele bardziej praktyczne.

Dodatkowo, oprócz płytek podłogowych, dostępne są też wersje ścienne. Jeśli szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie, umów się na wizytę w salonie DB Stone – nasi doradcy chętnie pomogą Ci wybrać rozwiązania dopasowane do Twojej wizji.

włoskie kafelki Sant Agostino

Zamów płytki SANT’ AGOSTINO

Zamów włoskie płytki SANT’ AGOSTINO. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji SANT’ AGOSTINO. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje włoskich płytek SANT’ AGOSTINO

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek SANT’ AGOSTINO?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: SANT’ AGOSTINO