Settecento

Płytki SETTECENTO

Settecento – płytki od producenta

Settecento to włoska manufaktura ceramiczna, która stawia na oryginalny design oraz wysoką jakość. To, co przebija w jej projektach, to prostota połączona z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół, co razem daje niebanalny efekt.

Jednocześnie w kolekcjach Settecento nie brak nutki odwagi i szaleństwa, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Settecento stawia na nowoczesne oraz zaawansowane technologie, dzięki czemu może zaoferować włoskie płytki, które będą nie tylko designerskie, ale przede wszystkim trwałe, wytrzymałe. To sprawia, że producent ten jest ceniony na całym świecie, a jego wyroby służą do realizacji projektów uznanych architektów.

W ofercie włoskiego producenta Settecento znajdziemy szeroki wybór bardzo lubianych heksagonów (płytek heksagonanych). Na szczególną uwagę zasługuje też asortyment płytek drewnopodobnych, ze stonowaną kolekcją Plank, która również możesz zamówić w DB Stone.

włoskie płytki Plank

Settecento – płytki o ponadczasowym charakterze

Na uwagę zasługują włoskie płytki ceramiczne, które imitują drewno. I choć większość producentów ma je w swojej ofercie, to Settecento zaskakuje różnorodnością oraz szerokim wyborem. W jego ofercie można spotkać zarówno klasyczne, drewnopodobne płytki, które ocieplą każdą przestrzeń, wersje z efektem postarzenia, vintage, wzornictwem nawiązujące do parkietu, jak i bardziej dekoracyjne wersje, pozwalające stworzyć ciekawą kompozycję na podłodze.

Kolejną propozycją od Settecento są włoskie płytki, które przypominają kamień, zarówno pod kątem koloru, jak i różnorodnej, bogatej struktury. Na uwagę zasługują w szczególności kolekcje Primitive oraz Des Alpes. Osobną kategorię stanowią kafelki nawiązujące wyglądem do marmuru. Próżno tu jednak szukać klasycznego wzornictwa, ponieważ gres Settecento bardziej nowoczesny, czasami w projektach marki można też dojrzeć nutkę dramaturgii, która dodaje im oryginalności.

A skoro o tym mowa, warto jeszcze wspomnieć o kafelkach, które zachwycają swoją przestrzennością, kształtami oraz kolorami. Kolekcje takie jak New Baroque, Crocotiles czy Nattura są dowodem na to, że design może łączyć się z funkcjonalnością. Te propozycje są szczególnie cenione przez architektów, którzy wiedzą, jak je „ujarzmić”.

włoskie kafelki Settecento

Zamów płytki SETTECENTO

Zamów włoskie płytki SETTECENTO. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji SETTECENTO. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek SETTECENTO

des alpes włoskie płytki Settecento

SETTECENTO

Des Alpes

SETTECENTO

Crocotiles

Settecento płytki

SETTECENTO

Nattura

Settecento płytki włoskie szare

SETTECENTO

Chelsea

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Settecento?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: SETTECENTO