Century

Płytki Century

Century – włoskie płytki gresowe

Century, to obok Monocibec i Naxos, jedna z włoskich fabryk należących do grupy Fincibec. To, co ją wyróżnia, to przede wszystkim wysokie parametry techniczne, które uzyskuje się dzięki zaawansowanemu procesowi technologicznemu. Włoskie płytki Century cechuje wysoka wytrzymałość, odporność na ścieranie oraz niskie temperatury i mróz. To, w połączeniu z niską nasiąkliwością sprawia, że mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dodatkowo Century dba o to, aby włoski gres odpowiadał na potrzeby klientów. Producent ma w swojej ofercie kafelki o różnych rozmiarach, w tym płytki wielkoformatowe. To oraz ciekawy design powoduje, że po ekskluzywne kafelki Century sięgają zarówno właściciele lokalów mieszkalnych, jak i architekci projektujący budynki użyteczności publicznej.

płytki drewnopodobne z Włoch

Jakie płytki Century?

Płytki Century to połączenie elegancji i nowoczesności. Większość kolekcji włoskiego producenta płytek ceramicznych jest stonowanych, minimalistycznych, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nieco bardziej modernistycznych wnętrzach. Natomiast pod kątem wzornictwa większość serii nawiązuje do naturalnych surowców, takich jak kamień oraz drewno.

Warto zwrócić uwagę na płytki drewnopodobne, m.in. z kolekcji Vermont, Royal Wood oraz Jasper. Dostępne są zarówno w cieplejszej, jak i chłodniejszej kolorystyce, stanowiąc praktyczną alternatywę do podłóg drewnianych lub paneli.

Realizujesz projekt industrialnego wnętrza? Postaw na płytki wielkoformatowe imitujące beton, które można zamówić nie tylko w szarej, ale również w beżowej tonacji.

Na szczególną uwagę zasługują też płytki ceramiczne Century Geology, które nawiązują do naturalnych kamieni, kolorów ziemi. Wszystkie kafelki dostępne w ramach wybranej serii są unikatowe, a gdy zostaną połączone z innymi płytkami, dają zaskakujący efekt. Jeśli marzy Ci się aranżacja na wzór włoskiej willi, ekskluzywne płytki Century będą doskonałym wyborem.

płytki z Włoch Century Geology kamienne

Zamów płytki CENTURY

Zamów włoskie płytki CENTURY. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji CENTURY. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek CENTURY

płytki drewnopodobne z Włoch

Century

Vermont

płytki drewnopodobne włoskie

Century

Royal Wood

płytki włoskie prosto od producenta Century

Century

Jasper

płytki z Włoch Century Geology kamienne

Century

Geology

płytki ceramiczne z Włoch Century Blend

Century

Blend

Włoskie płytki Century Titan efekt metalu

Century

Titan

płytki ceramiczne z Włoch Century Old Stone

Century

Old Stone

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Century?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: CENTURY