Etruria Design

Etruria Design

Etruria Design – włoskie płytki

Etruria Design to włoski producent płytek ceramicznych, który łączy klasyczną tradycję ceramiczną z nowoczesnymi metodami wytwarzania, tworząc kafelki, które zachwycają wyglądem i jakością.

Etruria Design skupia się na dwóch najważniejszych zmiennych wzornictwa: na kształcie oraz kolorze, bawiąc się możliwymi koncepcjami. Jednocześnie jego płytki ceramiczne wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, a dzięki niskiej nasiąkliwości mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Gdy dodać do tego łatwość czyszczenia, powstaje funkcjonalne piękno, zachwycające najbardziej wybrednych klientów.

Eturia Design płytki designerskie z Włoch

Jakie płytki Etruria Design wybrać?

Wzornictwo Etruria Design nawiązuje do tradycji – w ofercie włoskiej fabryki nie zabraknie fantazyjnych kształtów oraz dużego bogactwo kolorów. Jednocześnie są to kafelki ponadczasowe, które będą dobrze prezentować się zarówno w eleganckim, klasycznym wnętrzu, jak i w aranżacji w stylu boho, retro oraz art-deco.

Jedną z najbardziej popularnych kolekcji jest Etruria Design Hex, której bazą są płytki heksagony uzupełnione o inne, niestandardowe kształty. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, za ich pomocą można tworzyć na podłodze małe dzieła sztuki. To doskonały przykład wizji włoskiego producenta, ponieważ największą siłą tej kolekcji stanowi właśnie kształt oraz kolor.

To jednak niejedyna propozycja – na uwagę zasługuje również seria Etruria Design XXS, która pozwoli Ci stworzyć wyjątkową mozaikę na podłodze lub ścianie. W tej kolekcji znajdziesz płytki heksagony, oktagony, romby, a nawet kafelki w kształcie… litery x.

Oprócz tego warto sprawdzić Etruria Design Victoria oraz Etruria Design Concetto spaziale, czyli płytki, które zachwycają trójwymiarowością uzyskaną dzięki frezowaniom oraz połyskliwemu wykończeniu. Takie połączenie jest nie tylko stylowe, ale też pięknie odbija światło, dodając wnętrzom blasku.

płytki erturia

Zamów płytki ETRURIA DESIGN

Zamów włoskie płytki ETRURIA DESIGN. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji ETRURIA DESIGN. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek Etruria Design

Etruria Design płytki od włoskiego producenta

Etruria Design

Etruria Design Hex

Erturia Design włoskie płytki kolekcja XXS

Etruria Design

Etruria Design XXS

Erturia Design płytki kolorowe

Etruria Design

Etruria Design Victoria

Etruria Design

Etruria Design Concetto

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Etruria Design?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: ETRURIA DESIGN