Armonie

Armonie

Armonie – włoskie płytki ceramiczne

Armonie to włoski producent płytek ceramicznych, którego cechą rozpoznawczą jest odważne wzornictwo będące połączeniem nowoczesnych projektów i tradycji.

Podstawą działalności Armonie są innowacyjne rozwiązania, zdolność wyprzedzania trendów, a także zaawansowane badania, dzięki którym płytki zaskakują nie tylko oryginalnym designem, ale również jakością. Kafelki są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i przy tym praktyczne, łatwe w czyszczeniu.

O Armonie warto jeszcze wiedzieć to, że jest to marka, która uważnie słucha klienta, wychodzi naprzeciw jego potrzebom, tworząc kolekcje dopasowane do różnych przestrzeni.

Armonie płytki z Włoch

Jakie płytki Armonie?

Włoskie płytki ceramiczne są chętnie wykorzystywane przez projektantów, którzy z ich pomocą aranżują nie tylko wnętrza prywatnych domów, ale także obiekty publiczne, m.in. restauracje, ekskluzywne butki.

Armonie ma w swojej ofercie włoskie płytki podłogowe oraz ścienne. Bazą są kolekcje imitujące naturalne materiały: drewno, kamień i marmur. Płytki drewnopodobne sprawdzą się jako wykończenie salonu, sypialni, tarasu lub… obiektu gastronomicznego. Ciepła barwa i podkreślona struktura sęków nada przytulnego charakteru każdemu wnętrzu.

Seria kamienna korzysta z włoskich tradycji i miesza się z nowoczesnością. W zależności od wykończenia płytki będą pasować zarówno do minimalistycznej, surowej aranżacji, jak i do starej, klimatycznej willi.

Kafelki imitujące marmur stanowią połączenie luksusu, elegancji i unikatowego designu. Armonie nie boi się niekonwencjonalnych rozwiązań i w swojej kolekcji ma m.in. płytki z różowymi żyłkami, dostępne w wersji wielkoformatowej oraz mozaikowej.

A skoro o mozaice mowa, to warto wiedzieć, że Armonie oferuje duży wybór tego typu kafelek. I co ciekawe, mogą one stanowić wykończenie nie tylko łazienki, ale też prywatnego basenu.

Armonie kafelki z włoch

Zamów płytki ARMONIE

Zamów włoskie płytki ARMONIE. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji ARMONIE. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek Armonie

Płytki gresowe Armonie kolekcja Atmosphere

Armonie

Atmosphere

kafelki od włoskiego producenta Armonie

Armonie

Deco Art

płytki Armonie z włoskiej fabryki ceramiki

Armonie

Brush Rivestimento

płytki jak marmur

Armonie

Work Wall

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Armonie?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: ARMONIE