Colorker

Płytki Colorker

Colorker – hiszpańskie płytki gresowe

Colorker to hiszpańska fabryka założona w 1987 roku przez grupę przedsiębiorców z branży ceramicznej, którzy połączyli znane sobie technologie wytwarzania gresu, a także innowacyjną wizję. Od początku ich misją było tworzenie płytek, które będą nie tylko sposobem na wykończenie wnętrza, ale także wzbudzą emocje. Dzięki temu dziś Colorker jest producentem, który słynie przede wszystkim z kreatywności i innowacyjności.

Colorker bazuje jednocześnie na swoim doświadczeniu oraz najnowocześniejszych rozwiązaniach. Dzięki temu produkowany przez niego gres zachwyca unikatowością oraz trwałością, odpornością na uszkodzenia i niekorzystne czynniki. Obecnie jest to jedna z najchętniej wybieranych marek przez projektantów i architektów.

hiszpańskie płytki Colorker

Colorker – jakie hiszpańskie płytki?

Kreatywność Colorker widać na każdym kroku i udowadnia to jedna z bazowych kolekcji, czyli Colorker Linnear. To płytki inspirowane drewnem, z jego ciepłą strukturą i barwą, które, w odróżnieniu od standardowych wersji, posiadają rzeźbione linie tworzące nowoczesną i jednocześnie harmonijną przestrzeń.

Kolejnym przykładem innowacyjności jest nowoczesna seria Colorker Kainos imitująca surowy, industrialny kamień z nutą elegancji. Płytki dostępne w ramach tej kolekcji równie dobrze sprawdzą się w środku budynku, jak i na zewnątrz, stanowiąc wykończenie elewacji, tarasu.

Colorker Insignia to hiszpańskie płytki o strukturze marmuru. Proste, eleganckie i efektowne – tak najlepiej można je opisać. Stanowią kwintesencję luksusu w przystępnej cenie.

Wyroby hiszpańskiego producenta chętnie wykorzystywane są podczas projektowania obiektów użyteczności publicznej, czego przykładem jest seria Colorker Diverso. Charakteryzuje je stonowane, kamienne wzornictwo, które dopasuje się do każdej przestrzeni. Pozostałe, chętnie wybierane hiszpańskie płytki podłogowe to m.in. Colorker Nomade, Colorker Amazonia i Colorker Moon – zapytaj się o ich dostępność w DB Stone.

Zamów płytki COLORKER

Zamów hiszpańskie płytki COLORKER. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji COLORKER. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek Colorker

Colorker łazienkowe płytki hiszpańskie

Colorker

Linnear

łazienkowe szare płytki z Hiszpanii

Colorker

Kainos

Colorker łazienkowe płytki

Colorker

Insignia

Colorker

Nomade

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami hiszpańskich płytek Colorker?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: COLORKER