Panaria

Płytki Panaria

Panaria – włoskie płytki ceramiczne

Panaria to włoska marka płytek ceramicznych należąca do Panariagroup Industrie Ceramiche S.p.A., przedsiębiorstwa, które zostało założone w 1974 roku. Wizja producenta od początku była jasna i prosta – chciał, aby każdy miał możliwość stworzenia domu swoich marzeń, zaprojektowania otoczenia, w którym będzie się dobrze czuć, w czym pomóc mogą przytulne i eleganckie włoskie płytki.

Od samego początku Panaria łączy tradycyjne, niezawodne metody produkcji z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu płytki ceramiczne wyróżniają się wysoką jakością wykonania, trwałością. Są nie tylko ozdobą wnętrz, ale też sposobem na ich funkcjonalne, praktyczne zaaranżowanie – przekonaj się o tym podczas wizyty w naszym salonie w Bytomiu.

włoskie płytki łazienkowe Panaria

Jakie płytki Panaria?

Aby móc zrealizować swoją wizję, producent stworzył kilkanaście kolekcji płytek ceramicznych, które będą pasować do każdego wnętrza. Wśród nich są nie tylko płytki podłogowe do salonu czy kuchni, ale też płytki ścienne, zewnętrzne o podwyższonej odporności na niskie temperatury oraz płytki wielkoformatowe. 

Jeśli chodzi o ich design, to jest w czym wybierać. Dużą popularnością cieszą się płytki drewnopodobne Panaria, które do złudzenia przypominają naturalne drewno z charakterystycznymi dla niego sękami, dzięki czemu łączą w sobie przytulność z funkcjonalnością. Na uwagę zasługują też nowoczesne włoskie płytki, które imitują beton lub kamień. Są proste, minimalistyczne, ale dzięki dużej dbałości o wszelkie detale od razu przykuwają uwagę.

Wśród kolekcji Panaria zdecydowanie wyróżniają się serie mozaikowe, nawiązujące do włoskich tradycji, a także płytki ceramiczne w stylu retro, w których udało się uzyskać balans pomiędzy bogatą kolorystką i wzornictwem a elegancją. Na koniec warto wspomnieć również o włoskich płytkach przypominających tapety, z florystycznym motywem.

płytki z Włoch patchwork panaria memory mood

Zamów płytki PANARIA

Zamów włoskie płytki PANARIA. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji PANARIA. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek Panaria

włoskie płytki podłogowe drewnopodobne Panaria

Panaria

Cross Wood

wielkoformatowe płytki z Włoch

Panaria

Stone Trace

płytki włoskie Panaria różowe

Panaria

Wallcraft

płytki z Włoch patchwork panaria memory mood

Panaria

Memory Mood

włoskie płytki drewnopodobne panaria kairos

Panaria

Kairos

płytki-drewnopodobne-panaria-borealis

Panaria

Borealis

włoskie płytki betonopodobne betonowe panaria urbanature

Panaria

Urbanature

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Panaria?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: PANARIA