Revigres

Płytki Revigres

Revigres – producent płytek portugalskich

Revigres to portugalska marka produkująca płytki ceramiczne, która powstała w 1977 roku i od tego czasu zachwyca oryginalnymi projektami. Inspiracją dla Revigres jest storytelling, opowiadanie historii, które wyrażone są poprzez kształty, kolory oraz bogate wzornictwo.

I chociaż kafelki  Revigres stanowią doskonały przykład sztuki użytkowej, to nie poprzestają na samej formie. Do ich produkcji najczęściej używany jest gres porcelanowy, który wykazuje wysoką odporność na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Posiada niską porowatość, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu oraz konserwacji. To sprawia, że płytki Revigres są idealnym rozwiązaniem nie tylko do prywatnych mieszkań, ale także obiektów użyteczności publicznej, w których występuje wysokie natężenie ruchu.

To wszystko powoduje, że portugalski producent jest chętnie wybierany przez cenionych architektów na całym świecie, a jego kafelki zdobią m.in. bazylikę Sagrada Familia w Barcelonie.

hiszpańskie płytki białe Revigres

Jakie płytki do łazienki, kuchni, salonu?

Płytki Revigres to bogactwo wzorów i kolorów. Ceramika tego producenta doskonale imituje m.in. marmur, kamień, drewno, metal, a nawet lustro, dzięki czemu sprawdzi się we wnętrzach klasycznych, rustykalnych, glamour, a także industrialnych. Natomiast ze względu na bardzo dobre parametry techniczne gresu, są to doskonałe płytki portugalskie do kuchni, łazienki oraz na taras, gdzie występuje zwiększona wilgotność.

W kolekcji Revigres można znaleźć zarówno stonowane, monochromatyczne kafelki, jak i nowoczesne propozycje, które urzekają kształtem i kolorem. Warto zwrócić uwagę na wysoką dbałość o detale – płytki drewniane doskonale odzwierciedlają strukturę naturalnego materiału, z jego sękami, nierównościami, a z pozoru zwykłe kafelki zachwycają nietypowym, oryginalnym wzorem.

Jeśli chcesz się przekonać, dlaczego marka Revigres jest tak ceniona na całym świecie, zapraszamy na wizytę w naszym salonie.

Revigres płytki hiszpańskie

Zamów płytki REVIGRES

Zamów portugalskie płytki REVIGRES. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji REVIGRES. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek REVIGRES

hiszpańskie płytki gresowe

REVIGRES

Baltic Grey

revigres płytki hiszpańskie łazienkowe

REVIGRES

Calacatta Oro

Hiszpańskie kafelki łazienkowe

REVIGRES

Cooper

kolorowe płytki hiszpańskie

REVIGRES

Cromatica

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami płytek Revigres?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: REVIGRES