Fioranese

Płytki FIORANESE

Fioranese – producent włoskich płytek

Ceramica Fioranese to producent włoskich płytek z ponad 50-letnim doświadczeniem, który słynie z oryginalnego i odważnego wzornictwa – patchworki, lastryko, to tylko niektóre z propozycji tej unikalnej marki. Jednocześnie, aby zachować balans pomiędzy designem a elegancją, włoskie płytki podłogowe Fioranese kolorystycznie nawiązują do barw ziemi. I choć w jego propozycjach nie brakuje różnorodnych odcieni, to zwykle są one stonowane, jak oliwkowa zieleń, czy przygaszona czerwień przywołująca na myśl kolory Toskanii.

Przywiązanie do naturalnego środowiska Fioranese udowadnia jeszcze w inny sposób – marka wykorzystuje materiały pochodzące z recyclingu podczas produkcji swoich wyrobów.

Natomiast to, co łączy wszystkie włoskie płytki ceramiczne to nie tylko kreatywność w podejściu do tworzenia wzorów, ale przede wszystkim wysokie parametry techniczne, których uzyskanie jest możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii. Płytki podłogowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, cechuje je niska nasiąkliwość wody. Dzięki temu sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale także w budynkach o charakterze komercyjnym.

włoskie płytki Fioranesse

Fioranese – płytki, które musisz mieć w domu

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Fioranese oferuje płytki włoskie w różnych rozmiarach – od niedużych, o wielkości 7,3×30 cm, aż po płytki wielkoformatowe. Dzięki temu z oferty producenta korzystają zarówno klienci indywidualni, którzy szukają unikalnych rozwiązań do swojego mieszkania/domu, jak i projektanci wnętrz przygotowujący aranżacje hoteli, pensjonatów, obiektów użyteczności publicznej.

Dużym zainteresowaniem cieszą się włoskie płytki lastryko oraz patchworki, które w szczególności w ostatnich latach zyskują na popularności, dodając wnętrzom stylowego i jednocześnie odważnego charakteru. Bardziej tradycyjne są włoskie płytki gresowe drewnopodobne, które mimo wszystko mają w sobie nutkę kreatywności – imitują m.in. jodełkę.

Włoskie płytki Fioranese

Zamów płytki FIORANESE

Zamów włoskie płytki FIORANESE. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji FIORANESE. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje włoskich płytek FIORANESE

Fioranese-wloskie-plytki

FIORANESE

Frammenta

włoskie płytki producenta Fioranese

FIORANESE

Black & White

FIORANESE

Cementine Boho

włoskie płytki Foiranese lastryko

FIORANESE

Ghiaia Slabs

włoskie płytki fioranese kintsugi ze złotą żyłą

FIORANESE

Kintsugi

włoskie płytki fioranese prestige czarno biały marmur łaciaty

FIORANESE

Prestige

włoskie płytki fioranese i cocci lastryko

FIORANESE

I Cocci

włoskie płytki fioranese marmorea jak marmur

FIORANESE

Marmorea

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Fioranese?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: FIORANESE