ABK

Płytki ABK

ABK – płytki ceramiczne

ABK Ceramiche to jeden z dziesięciu największych włoskich producentów ceramicznych, który nieustannie od 1992 roku zachwyca trwałością oraz stylowym wzornictwem. Dowodem tego jest m.in. to, że marka posiada obecnie ponad 5 000 partnerów oraz znana jest w ponad 80 krajach na całym świecie. Zdobyła uznanie również wśród polskich projektantów i architektów, którzy włoskie płytki ABK wykorzystują zarówno podczas wykańczania prywatnych domów, jak i publicznych obiektów, sklepów.

ABK oferuje płytki ceramiczne podłogowe oraz ścienne, które produkowane są przy użyciu zaawansowanych technologii. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wysokich parametrów technicznych, niezwykłej trwałości. Jednocześnie pozwala to uzyskanie unikatowych wzorów, które mogą do złudzenia przypominać m.in. kamień, marmur czy drewno.

włoskie kafelki z motywem florystycznym

Jakie płytki ABK wybrać?

W kolekcji włoskiej fabryki można znaleźć gres ABK przeznaczony zarówno do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz (w drugim przypadku charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na skrajne temperatury). Producent oferuje również wielkoformatowe płytki podłogowe i ścienne, dzięki którym można uzyskać wrażenie gładkiej, jednolitej powierzchni.

W kolekcji ABK każdy znajdzie idealne wzornictwo do swojego wnętrza. Dostępne są płytki klasyczne, ponadczasowe imitujące drewno, kamień oraz marmur, które stanowią dowód na to, że prostota i elegancja nigdy nie wyjdą z mody. Tym, którzy lubią odważne rozwiązania lub chcą ożywić pomieszczenie, proponuje lastryko, mozaikę, patchworki, a także wyjątkowo ciekawe modele z efektem 3D. ABK Ceramiche nie boi się też mocnej kolorystyki, co obrazuje kolekcja Poetry Colors, idealna do łazienki lub do kuchni.

Odwiedź salon DB Stone w Bytomiu i przekonaj się na żywo o wyjątkowości produktów tej marki.

płytki abk

Zamów płytki ABK

Zamów włoskie płytki ABK. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji ABK. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

Poznaj kolekcje płytek ABK

ABK kolorowe włoskie płytki producenta kafelek

ABK

Poetry Colors

ABK

Poetry Decor

Płytki ABK

ABK

Crossroad Brick

designerskie płytki w łazience

ABK

Sensi Signoria

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek ABK?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: ABK