WOW Design

WOW Design

WOW design - hiszpańskie płytki

WOW design to hiszpański producent płytek ceramicznych, który zaskakuje oryginalnością pod każdym względem. Wyroby tej marki wyróżnia zarówno kształt, kolorystyka, jak i unikalne wzornictwo. Płytki ceramiczne są tworzone z myślą o charakterystycznych wnętrzach, w których nowoczesność miesza się ze stylem retro czy boho.

Płytki WOW design są nie tylko atrakcyjne wizualnie. Każdy produkt, zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży, jest dokładnie testowany pod kątem wytrzymałości, odporności na ścieranie i inne uszkodzenia. Producent dąży również do tego, aby design nie kolidował z funkcjonalnością, dzięki czemu płytki ceramiczne są łatwe w utrzymaniu czystości, pielęgnacji.

Hiszpańskie płytki Wow desing kolekcja boho

Jakie płytki WOW design?

Płytki WOW design zachwycają projektantów, architektów, a także klientów indywidualnych na całym świecie. I jeśli poszukujesz oryginalnych rozwiązań, na pewno znajdziesz coś dla siebie, zwłaszcza że w asortymencie marki są nie tylko płytki podłogowe, ale też ścienne, idealne m.in. do łazienki. Kolekcje, na które z pewnością warto zwrócić uwagę to m.in. Aquarelle (delikatnie połyskujące płytki w pastelowych odcieniach wykończone w sposób przypominające fale), Boho (utrzymane w ciepłych, stonowanych kolorach kafelki sprawiające trójwymiarowe wrażenie) czy Denim (kafelki w przygaszonym, niebieskim lub szarym odcieniu, które strukturą i wzornictwem imitują lekko starty materiał).

Pomimo tak dużej różnorodności kształtów i kolorów, płytki WOW design mają w sobie nutkę elegancji, dzięki czemu będą pasować do każdych wnętrz, nawet tych, w których chcesz zachować luksusowy, ekskluzywny charakter. Jeśli chcesz się o tym przekonać, umów się na wizytę w naszym salonie płytek ceramicznych DB Stone w Bytomiu i porozmawiaj z konsultantami.

hiszpańskie płytki cegiełki wow design fez kolorowe

Zamów płytki WOW Design

Zamów hiszpańskie płytki WOW Design. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji WOW Design. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek WOW Design

Wow Design płytki z Hiszpanii Aqurell

WOW design

Aquarelle

hiszpańskie płytki wow design stripes cegiełki

WOW Design

Stripes

hiszpańskie płytki w stylu rustykalnym wow design cottage

WOW Design

Cottage

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami hiszpańskich płytek WOW Design?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: WOW Design