Płytki Gdańsk

Płytki ceramiczne – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Jeśli szukasz oryginalnych oraz trwałych płytek ceramicznych, zgłoś się do DB Stone. To autoryzowany importer gresu z Włoch oraz Hiszpanii, mający w swojej ofercie wyroby sprawdzonych producentów (lista producentów włoskich płytek).

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski, m.in. w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Jednocześnie możliwe jest przyjęcie zlecenia telefonicznie lub mailowo, dlatego nie musisz już dłużej szukać salonu płytek w Gdańsku.

Szukasz włoskich płytek w Gdańsku? Wybierz je u nas! Zamówimy je dla Ciebie. Dostarczymy w każde miejsce w Trójmieście.

aranżacja recepcji hotelu z użyciem włoskich płytek Fioranesse

Refin, Iris FMG, Sant' Agostino, WOW Design– oryginalna włoska oraz hiszpańska glazura w Gdańsku

DB Stone zajmuje się importem kafelek z Włoch, Hiszpanii oraz Portugalii. Współpracuje z cenionymi na całym świecie fabrykami o wieloletniej tradycji, które łączą nowoczesne rozwiązania z rzemieślniczą precyzją, oryginalnym wzornictwem. W ten sposób powstaje wyjątkowa sztuka użytkowa, która stanowi ozdobę nie tylko prywatnych willi i apartamentów, ale również obiektów o charakterze publicznym.

Możesz zamówić płytki włoskie w Gdańsku od Century, Monocibes, Ceasar, Refin czy Iris Ceramica. Wśród nich znajdziesz gres imitujący marmur, beton (płytki betonopodobne) oraz drewno (płytki drewnopodobne). Bogata kolorystyka, nietypowe kształty i unikalne wzornictwo łączą się z wysoką jakością wykonania, dbałością o każdy szczegół.

Równie chętnie wybierane są hiszpańskie płytki w Gdańsku. To, co je wyróżnia, to ciekawy, nierzadko odważny design. Mocne barwy, abstrakcyjne wzory czy mocno wyeksponowana struktura – to ich cechy rozpoznawcze. Z takimi producentami jak Colorker oraz WOW Design urządzisz niebanalne wnętrze.

płytki włoskie Naxos

Zamów włoskie płytki w Gdańsku

Zamów włoskie płytki. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki włoskich i hiszpańskich producentów . Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

Salon płytek w Gdańsku. Jak zamówić idealne kafelki do Twojego wnętrza?

Nie musisz już sprawdzać płytek włoskich w Sopocie czy Gdańsku – wystarczy, że złożysz zamówienie w DB Stone. Jak realizowane są zlecenia? Zapoznaj się z dostępnymi kafelkami w Gdańsku za pośrednictwem strony internetowej, na której znajdziesz krótki opis każdej fabryki, z której sprowadzamy gres. Pod linkiem znajdziesz listę producentów włoskich płytek, z którymi współpracujemy. Ostateczne zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub mailowo. W umówionym terminie dostarczymy płytki ceramiczne do wskazanego miejsca. Nasi konsultanci będą służyć profesjonalną pomocą, a także opowiedzą o poszczególnych kolekcjach płytek.

Zobacz przykładowe włoskie płytki, jakie możemy dla Ciebie sprowadzić w Gdańsku

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek, jakie możesz u nas zamówić?
Kliknij link: Włoskie płytki - producenci