Petracer’s

Płytki PETRACER'S

Włoskie płytki Petracer’s

To, co najlepiej charakteryzuje płytki ceramiczne włoskiego producenta Petracer’s to klasa i luksus. Nawiązują one do ponadczasowych, klasycznych wzorów i kształtów, które opierają się najnowszym trendom, cały czas zachowując swój styl oraz wyrafinowanie.

Petracer’s łączy ze sobą szlachetne materiały i nowoczesne rozwiązania, tworząc płytki, które zachwycają designem oraz jakością. Są ekskluzywne i oryginalne, dzięki czemu chętnie wykorzystują je zarówno projektanci aranżujący przestrzeń publiczną, m.in. teatry, muzea, jak i właściciele prywatnych obiektów, luksusowych posiadłości.

W tym wszystkim produkty Petracer’s nawiązują do najlepszych włoskich tradycji, stawiając na pierwszym miejscu elegancję oraz autentyczność.

ceramiczne płytki petracers

Jakie płytki Petracer’s wybrać?

Płytki Petracer’s to nie tylko gwarancja jakości, niepowtarzalnego stylu, ale również niezwykłej dbałości o każdy najmniejszy detal. Największy zachwyt budzą płytki, które posiadają elementy typowe dla sztukaterii, tworząc na ścianie efekt, który jest z jednej strony bardzo dekoracyjny, a z drugiej praktyczny (w przeciwieństwie do klasycznej sztukaterii, płytki o wiele łatwiej jest utrzymać w czystości). W zależności od kolekcji dostępne są kafelki, w przypadku których każda osobna płytka stanowi mini dzieło sztuki, jak i wersje, które dopiero po połączeniu tworzą imponującą całość.

Równie chętnie wybierane są kafelki w stylu art deco, które zaskakują oryginalnym wzornictwem oraz symetrycznością, co razem daje bardzo spójne, harmonijne wrażenie.

Ciekawą propozycją, wykorzystywaną zwłaszcza w przypadku luksusowych projektów, jest gres przypominający pikowany materiał, a także ceramika wykończona połyskującymi, złotymi lub srebrnymi zdobieniami.

gres włoski Petracers

Zamów płytki PETRACER'S

Zamów włoskie płytki PETRACER'S. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji PETRACER'S. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek PETRACER'S

płytki Petracers

PETRACER'S

Trilogia d'Arte

płytki ceramiczne jak pikowane Petracer’s

PETRACER'S

Capittone

płytki łazienkowe z Włoch Pecchioli

PETRACER'S

Grand Elegance Rubino

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Petracer's?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: PETRACER'S