Monocibec

Płytki Monocibec

Monocibec – włoskie płytki ceramiczne

Monicibec to jeden z trzech włoskich producentów płytek ceramicznych, należący do grupy Fincibec. To, co od ponad 60 lat wyróżnia jego wyroby, to nie tylko unikalny design, ale przede wszystkim wysoka jakość, której uzyskanie możliwe jest dzięki stosowaniu zaawansowanych procesów technologicznych.

Włoskie płytki Monocibec produkowane są z gresu porcelanowego o podwyższonych parametrach technicznych. Dzięki temu nawet płytki wielkoformatowe, znajdujące się w ofercie Monocibec, cechują się niezwykłą twardością, wytrzymałością i odpornością na mróz. Wykańczane są natomiast w sposób cyfrowy, co pozwala na precyzyjne oddanie wyglądu drewna, marmuru, czy nawet tekstyliów.

białe płytki podłogowe gresowe włoskie

Jakie płytki Monocibec?

Włoskie płytki Monocibec to propozycja dla każdego. W ofercie marki znajdują się zarówno klasyczne, stonowane propozycje, jak i kafelki, których wzornictwo nawiązuje do dziedzictwa kulturowego Włoch.

Gres porcelanowy z kolekcji Arcadia, dzięki zastosowaniu dużej kierunkowości żył, do złudzenia imituje marmur, oddając jego luksusowy, elegancki charakter. Bardziej uniwersalne, a mimo wszystko dalej wyjątkowe będą płytki z serii Evolution, które przypominają kamień dostępny w różnych odcieniach kolorystycznych. Natomiast kolekcja Echo będzie doskonałym wyborem dla osób, którym zależy na naturalnym, przytulnym klimacie. To kafelki drewnopodobne, które będą dobrym wyborem nie tylko do salonu, ale też do łazienki, czy nawet do strefy SPA.

Szukasz czegoś bardziej oryginalnego, nawiązującego do włoskiej tradycji? Sprawdź płytki ceramiczne Chiaroscuro, które stanowią element dekoracyjny sam w sobie. Będą odpowiednie nie tylko na podłogę, ale też na ścianę, nadadzą wnętrzu eleganckiego wykończenia.

monocibec włoskie płytki drewnopodobne

Zamów płytki MONOCIBEC

Zamów włoskie płytki MONOCIBEC. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji MONOCIBEC. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek Monocibec

włoskie płytki Monocibec wielkoformatowe

Monocibec

Charisma

włoskie płytki dekoracyjne

Monocibec

Graphis

kafelki z Włoch Monocibec Arcadia

Monocibec

Arcadia

płytki z Włoch Monocibec Chiaroscuro

Monocibec

Chiaroscuro

płytki z Włoch Monocibec Fincibec Esprit

Monocibec

Esprit

płytki z Włoch Monocibec Fincibec Pietre Naturali

Monocibec

Pietre Naturali

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Monocibec?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: MONOCIBEC