Coem

Płytki COEM

Producent włoskich płytek Coem

Coem to producent włoskich płytek, który podczas tworzenia nowych wzorów inspiruje się przede wszystkim naturą, uznając ją za niewyczerpane źródło pomysłów. Dzięki temu powstają kolekcje, które są w równym stopniu stonowane, naturalne, co unikalne.

Jednocześnie, aby być wiernym swej wizji, Coem dąży do uzyskania jak najbardziej zrównoważonego procesu produkcji, wykorzystując częściowo materiały pochodzące z recyclingu.

To, co również wyróżnia włoskie płytki podłogowe Coem, to wysoka jakość odzwierciedlająca się dużą odpornością, łatwością w utrzymaniu w czystości.

Jeśli chcesz się o tym przekonać, odwiedź salon DB Stone w Bytomiu, gdzie możesz na żywo zobaczyć najpopularniejsze kolekcje Coem.

Włoskie płytki Coem

Jakie płytki Coem wybrać? Lubiane kolekcje włoskich płytek

Płytki włoskie Coem to wybór dla osób, które cenią sobie połączenie klasycznej elegancji z naturalnym wzornictwem. W ofercie producenta znajdują się zarówno włoskie płytki podłogowe, jak i ścienne, dostępne w szerokiej gamie rozmiarów. Natomiast, dzięki swojej niezwykłej trwałości, będą odpowiednim rozwiązaniem nie tylko do budynków mieszkalnych, ale też komercyjnych.

Włoskie płytki ceramiczne Coem swoją estetyką często nawiązują do surowych wnętrz, chociaż, dzięki kolorystyce zbliżonej do barw ziemi, nadają całości przytulnego charakteru. Największą popularnością cieszą się włoskie płytki imitujące kamień naturalny, które, w przeciwieństwie do niego, cechują się większą trwałością, a także niezwykłą łatwością w utrzymaniu w czystości.

W ofercie marki znajdują się też luksusowe, wielkoformatowe włoskie płytki gresowe wyglądem przypominające marmur oraz wersje drewnopodobne.

Natomiast serie, które cieszą się bardzo dużą popularnością w Polsce to m.in. Coem Wide Gres, Coem Ardesia Mix oraz Coem Soap Stone.

Płytki włoskie gresowe

Zamów płytki COEM

Zamów włoskie płytki COEM. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji COEM. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek COEM

włoskie płytki ceramiczne Coem

COEM

WIDE GRES 280

włoskie płytki gresowe Coem

COEM

WIDE GRES 260

włoskie płytki gresowe Coem

COEM

WIDE GRES 240

płytki podłogowe z Włoch

COEM

Tweet Stone

włoskie płytki coem reverso jak trawertyn

COEM

Reverso

włoskie płytki w stylu lastryko coem terazzo

COEM

Terazzo

włoskie płytki efekt kamienia coem cardoso

COEM

Cardoso

włoskie płytki coem ardesia mix chevron kamienne

COEM

Ardesia Mix

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Coem?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: COEM