Saime

Płytki SAIME

Saime – włoskie płytki gresowe

Saime (Società Anonima Industrie Materiali Edili) to włoski producent płytek ceramicznych, który swoją działalność prowadzi od 1938 r., od początku istnienia stawiając na innowacyjne technologie wytwórcze, a także na współpracę m.in. z cenionymi inżynierami.

Dzięki temu włoskie płytki są nie tylko stylowe, wyróżniają się ciekawym designem, ale też mogą pochwalić się wysokimi parametrami technicznymi. Cechą charakterystyczną gresu porcelanowego, z którego są produkowane, jest bardzo duża odporność na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne.

Oprócz tego producent Saime kładzie duży nacisk na zrównoważoną produkcję, spełnia rygorystyczne wymogi w zakresie redukcji emisji zanieczyszczeń. Ponadto stale dąży do zapewnienia efektywności energetycznej, a także do tego, by wszystkie odpady powstające w trakcie produkcji mogły być poddawane recyclingowi.

włoskie płytki gresowe Saime

Jakie płytki Saime wybrać?

Włoski gres Saime to dobry wybór zarówno do prywatnych mieszkań, domów, jak i do obiektów użyteczności publicznej. W ofercie marki można znaleźć kafelki imitujące drewno (płytki drewnopodobne) – od klasycznych, po rustykalne, z efektem przetarcia, idealnie sprawdzające się we wnętrzach urządzonych w stylu boho, vintage lub wiejskim.

W nowoczesnych oraz eleganckich przestrzeniach sprawdzą się włoskie płytki gresowe przypominające kamień. To złoty środek pomiędzy jakością, designem a ceną. Wśród nich na wyróżnienie zasługują marmurowe kafelki, które do złudzenia przypominają naturalny kamień, potęgując wrażenie luksusu.

Kolekcje Saime można by opisać jednym słowem – elegancja. Widać to nawet w przypadku bardziej kolorowych serii, które odbiegają od podstawowej oferty. Stonowane, lekko przygaszone płytki będą sposobem na ożywienie wnętrz, bez rezygnowania z wyrafinowanego efektu.

Saime płytki z Włoch

Zamów płytki SAIME

Zamów włoskie płytki SAIME. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji SAIME. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek SAIME

łazienkowe kafelki włoskie Saime

SAIME

I Colori

kafelki Saime

Saime

Avalon

SAIME

Painted

podłogowe kafelki Saime

SAIME

Cottocemento

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Saime?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: SAIME