Płytki Wrocław

Płytki włoskie – Wrocław

Chcesz zamówić oryginalne, hiszpańskie lub włoskie kafelki we Wrocławiu? Skorzystaj z oferty DB Stone – salonu specjalizującego się w imporcie wysokiej jakości gresu.

Dostarczamy zamówienia na terenie całej Polski, a wśród klientów salonu jest wiele osób prywatnych, architektów czy firm budowlanych z Wrocławia oraz okolic.

Duży wybór producentów oraz zróżnicowana oferta pod kątem wzornictwa, kształtów i kolorystyki sprawia, że coraz więcej osób szukających płytek ceramicznych we Wrocławiu, korzysta z naszych usług.

Szukasz włoskich płytek we Wrocławiu? Wybierz je u nas! Zamówimy je dla Ciebie. Dostarczymy w każde miejsce Wrocławia.

płytki jak marmur z Włoch Armonie

Hiszpańscy i włoscy producenci – płytki ceramiczne we Wrocławiu

DB Stone jest autoryzowanym importerem wielu hiszpańskich oraz włoskich fabryk ceramicznych, takich jak Century, Monocibec oraz Ceasar. Dzięki swojemu kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu oraz zdobytym kontaktom jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, a także możemy zagwarantować naszym klientom dostawę unikatowej glazury we Wrocławiu.

To, co cieszy się największą popularnością to kafelki włoskie Refin, Fioranese czy Iris FMG. Na tle innych tego typu produktów wyróżnia je eleganckie wzornictwo, nierzadko nawiązujące do tradycji Włoch, a także wyjątkowa dbałość o detale. Włoskie kafle charakteryzują się też wysoką jakością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę.

Oprócz tego dostarczamy płytki hiszpańskie we Wrocławiu takich producentów jak Colorker, WOW Design, a także Revigres. To niezwykle oryginalne, odważne wyroby, które zaskakują bogatą kolorystyką oraz nietypowymi wzorami. Dzięki nim można stworzyć ciekawe wnętrze, ożywić nawet prostą, minimalistyczną przestrzeń.

W swojej ofercie posiadamy nie tylko płytki łazienkowe we Wrocławiu, ale również płytki tarasowe, do salonu czy kuchni. Są też płytki wielkoformatowe.

płytki włoskie Naxos

Zamów włoskie płytki we Wrocławiu

Zamów włoskie płytki. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki włoskich i hiszpańskich producentów . Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

Salon z oryginalnymi kafelkami we Wrocławiu. Jak zamawiać?

Zachęcamy do tego, aby przejrzeć naszą stronę www, gdzie zarówno klienci indywidualni, jak i projektanci, mogą zobaczyć płytki włoskich producentów jakie możemy dostarczyć w każde miejsce we Wrocławiu i okolicach. Klienci naszego salonu mogą spodziewać się profesjonalnej pomocy doświadczonych konsultantów.

Dodatkowo współpracujący z nami architekci mogą liczyć na to, że dostarczymy próbki, wzorniki oraz katalogi płytek do Wrocławia.

Natomiast po złożeniu zamówienia (na miejscu, w siedzibie, lub drogą telefoniczną/mailową) w umówionym wcześniej terminie organizujemy transport kafli do Wrocławia.

Zobacz przykładowe włoskie płytki, jakie możemy dla Ciebie sprowadzić we Wrocławiu

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek, jakie możesz u nas zamówić?
Kliknij link: Włoskie płytki - producenci