Płytki Kraków

Płytki włoskie – Kraków

Znalezienie płytek ceramicznych w Krakowie, które byłyby nie tylko wysokiej jakości, trwałe oraz odporne na uszkodzenia, ale też charakteryzowały się ciekawym wzornictwem, nie jest łatwym zadaniem. Można je sobie ułatwić, korzystając z pomocy DB Stone, salonu płytek i kafelek, który współpracuje z klientami w całej Polsce.

DB Stone jest autoryzowanym importerem gresu od sprawdzonych włoskich i hiszpańskich producentów kafelek. Jednocześnie dostarcza zamówienia nie tylko na obszarze Śląska, ale również do Krakowa oraz okolicznych miast, dzięki czemu zwiększa się ich dostępność.

 

Szukasz włoskich płytek w Krakowie? Wybierz je u nas! Zamówimy je dla Ciebie. Dostarczymy w każde miejsce w Krakowie.

płytki jak marmur z Włoch Armonie

Jakie płytki ceramiczne w Krakowie? Refin, Iris FMG, Ceasar…

W DB Stone znajdziesz płytki sprawdzonych i cenionych na całym świecie producentów. Włoskie fabryki, które cieszą się największą popularnością, to m.in. Refin, Iris FMG, Sant’ Agostino, Century, Fioranese, Ceasar, Coem czy Marca Corona. Colorker, WOW Design oraz Revigres to natomiast hiszpańskie, oraz portugalskie marki, które wyspecjalizowały się w tworzeniu sztuki użytkowej.

A co wyróżnia te kafelki? Przede wszystkim jakość wykonania oraz wytrzymałość, parametry techniczne. Zamawiając flizy w Krakowie od DB Stone możesz mieć pewność, że będą odporne na uszkodzenia, zarysowania oraz temperaturę i wilgoć.

Oprócz tego włoskie i hiszpańskie płytki zachwycają wzornictwem. Eklektyczna mozaika od Erturia Design, nawiązujące do śródziemnomorskich willi kafelki Naxos czy odważne, retro wzory płytek 41zero42 to tylko jedne z wielu możliwości.

Zamów marmurowe flizy do łazienki w Krakowie, wielkoformatowe płytki imitujące beton czy drewnopodobny gres, który łączy funkcjonalność z przytulnym, ciepłym charakterem.

płytki włoskie Naxos

Zamów włoskie płytki w Krakowie

Zamów włoskie płytki. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki włoskich i hiszpańskich producentów . Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

Salon płytek – Kraków. Jak zamówić luksusowe płytki ceramiczne w Krakowie?

Klientów z Krakowa zachęcamy do tego, aby przejrzeli naszą stronę www i zapoznali się z bogatą propozycją kafelek. Zachęcamy też do skorzystania z profesjonalnej pomocy doświadczonych konsultantów.

Zamówienie można złożyć  telefonicznie lub mailowo. DB Stone podejmuje również stałą współpracę z architektami, którzy szukają płytek ceramicznych w Krakowie, udostępniając im dodatkową usługę – dostarczanie katalogów, wzorników i próbek bezpośrednio do pracowni.

W uzgodnionym wcześniej terminie dostarczamy płytki do Krakowa, dbając jednocześnie o to, aby w trakcie transportu nie uległy uszkodzeniu. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty (jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach: 8-20).

Zobacz przykładowe włoskie płytki, jakie możemy dla Ciebie sprowadzić w Krakowie

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek, jakie możesz u nas zamówić?
Kliknij link: Włoskie płytki - producenci