Castelvetro

Płytki Castelvetro

Włoskie płytki Castelvetro

Firma Castelvetro to producent płytek z długą historią. Na rynku działa od ponad 50 lat. Przez cały ten czas jej właściciele skupiają się na estetyce oraz designie. W ofercie znaleźć można uniwersalne, a przy tym stylowe i eleganckie płytki w naturalnych kolorach — odcienie beżu, szarości oraz antracyt. Ich struktura oraz wygląd przypominają kamień lub beton. Idealnie dopasują się do wielu stylów, podkreślając Twój doskonały gust. Często wybierane są przez fanów pomieszczeń i ogrodów industrialnych, minimalistycznych, rustykalnych czy eklektycznych. Włoskie płytki ceramiczne Castelvetro dodadzą każdej przestrzeni luksusowego charakteru.

Kafelki Castelvetro wyróżnia nie tylko stylowy design, ale także wysoka wytrzymałość oraz jakość. Kluczem do sukcesu producenta jest restrykcyjny dobór surowców, który pozwala na tworzenie doskonałych płytek. Jego siła tkwi także w wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz dążeniu do zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Z uwagi na świetne parametry techniczne, włoskie płytki Castelvetro mogą być wykorzystane nie tylko na prywatnych posesjach, ale także w obiektach użyteczności publicznej, które wyróżniają się dużym natężeniem ruchu.

płytki z włoskiej fabryki Castelvetro

Płytki Castelvetro — design i trwałość, ekologia

Warto zwrócić uwagę nie tylko na wysoką jakość oferowanych przez Castelvetro płytek, ale także ich podejście do biznesu. Producent dba, aby przy produkcji włoskich płytek nie cierpiała przyroda, dlatego stosuje wysoce ekologiczny system produkcyjny, a jej projekt odzyskiwania wody technologicznej i energii w czasie suszenia ceramiki został nagrodzony nagrodą ENEA za zrównoważony rozwój. Od 2009 roku w firmie działa roku jeden z największych i najbardziej ekologicznych pieców do wypalania.

Płytki Castelvetro to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na prostym, ale stylowym designie, wysokiej trwałości oraz ekologii.

Zamów płytki Castelvetro

Zamów włoskie płytki Castelvetro. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji Castelvetro. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek Castelvetro

Castelvetro

Absolute

płytki na patio Castelvetro kolekcja Deck Concept

Castelvetro

Deck Concept

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Refin?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: Castelvetro