Serenissima

Płytki Serenissima

Serenissima – płytki ceramiczne z Włoch

Serenissima Ceramiche to włoska fabryka płytek ceramicznych założona w 1968 roku przez Lamberto Romani. To, co charakteryzuje tego producenta, to ponadczasowe piękno i funkcjonalna elegancja.

Płytki Serenissima to stonowane, klasyczne wzornictwo, które sprawdzi się w każdym wnętrzu, zarówno w prywatnym domu, jak i w budynku użyteczności publicznej.

Jednocześnie powierzchnia kafelek wyróżnia się wysokimi parametrami technicznymi, w zależności od kolekcji, mogą być one wykorzystywane nie tylko w środku, ale również i na zewnątrz, jako wykończenie tarasu.

płytki od producenta z Włoch

Jakie płytki Serenissima wybrać?

Serenissima ma w swojej kolekcji płytki ceramiczne podłogowe oraz ścienne do łazienki i kuchni, salonu, czy na taras. Wiele z nich jest chętnie wybierana przez projektantów, którzy tworzą również przestrzenie biznesowe, biura.

To, co zwraca na siebie uwagę w kolekcjach Serenissima, to ciepła powierzchnia kafelek imitujących drewno. Są one dostępne w wielu odcieniach brązu i szarości, do złudzenia przypominają naturalny materiał, a są przy tym bardziej praktyczne. A dzięki temu, że dostępne są płytki w małych rozmiarach, to mogą być łączone w charakterystyczną jodełkę, nadając wnętrzu stylowego, domowego klimatu.

W ofercie Serenissima nie brakuje gresu porcelanowego, który nawiązuje do surowej powierzchni kamienia, czy luksusowych żyłek marmuru. To doskonały przykład klasycznej elegancji reprezentowanej przez włoskiego producenta.

Natomiast do bardziej nowoczesnych aranżacji pasować będą płytki strukturą przypominające kamień lub metal. Pomimo ich industrialnego charakteru, nadają wyszukanego wykończenia, to idealne połączenie luksusu i awangardy.

Jeśli szukasz stonowanych, ale jednocześnie modnych rozwiązań, kolekcje Serenissima są dla Ciebie. Przyjdź na wizytę do DB Stone i przekonaj się o tym sam.

płytki od producenta z Włoch

Zamów płytki SERENISSIMA

Zamów włoskie płytki SERENISSIMA. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji SERENISSIMA. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek Serenissima

gres porcelanowy z włoskiej fabryki Serenissima

Serenissima

Concreta

płytki włoskie drewnopodobne

Serenissima

I Roveri

płytki jak marmur

Serenissima

Travertini Due

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Serenissima?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: SERENISSIMA