Marca Corona

Płytki Marca Corona

Marca Corona – płytki ceramiczne

Marca Corona to włoska fabryka produkująca wysokiej jakości płytki ceramiczne, które charakteryzują się trwałością, bezpieczeństwem użytkowania oraz funkcjonalnością bez względu na środowisko – prywatny dom, przestrzeń handlowa, czy obiekt publiczny.

Producent stosuje wyłącznie najlepsze surowce oraz wykorzystuje nowoczesne, zaawansowane technologie. To, w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą zespołu specjalistów, pozwala tworzyć płytki ceramiczne o wysokich parametrach technicznych. A gdy dodać do tego elegancki, ponadczasowy design, powstaje produkt spełniający wymagania najbardziej wybrednych klientów.

włoskie płytki Marca Corona

Jakie włoskie płytki ceramiczne Marca Corona?

Producent Marca Corona zadbał o to, aby każdy mógł znaleźć w jego ofercie coś dla siebie. Oferuje włoskie płytki podłogowe i ścienne, które sprawdzą się nie tylko we wnętrzach, w kuchni, salonie, czy łazience, ale też na zewnątrz, stanowiąc eleganckie wykończenie tarasu. Zapewnia też bardzo dużą różnorodność pod kątem wymiarów – dostępne są zarówno niewielkie kafelki o wielkości od 6×24 cm, jak i wielkoformatowe płyty 120×278 cm.

Ponadczasowość i uniwersalność odzwierciedlają się również we wzornictwie Marco Corona. Drewnopodobne płytki ocieplą wnętrze i będą praktyczną alternatywą dla paneli, desek. Ozdobne kafelki z florystycznym motywem, efektem 3D lub o kształcie heksagonu ożywią przestrzeń, nadadzą jej charakteru. Natomiast płytki ceramiczne imitujące kamień lub marmur to klasyczne, eleganckie rozwiązanie, pasujące zarówno do aranżacji w surowym, industrialnym wręcz stylu, jak i do luksusowych projektów.

Nie wiesz, co wybrać? Odwiedź salon DB Stone w Bytomiu i porozmawiaj z naszymi wykwalifikowanymi konsultantami.

Zamów płytki Marca Corona

Zamów włoskie płytki Marca Corona. Skontaktuj się z nami783 297 293 lub kontakt@dbstone.pl

Autoryzowany Importer płytek, sprowadzamy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Szybka dostawa!

U nas kupisz płytki z dowolnej kolekcji MARCA CORONA. Chętnie pomożemy w wyborze płytek!

zamawianie płytek w dbstone.pl

Poznaj kolekcje płytek Marca Corona

włoskie płytki Marca Corona w łazience

Marca Corona

Mirabilia

Marca Corona

Arkiquartz

włoskie płytki Marca Corona

Marca Corona

Elisir Royal

Terra art płytki włoskie heksagonalne

Marca Corona

Terra Art

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami włoskich płytek Marca Corona?
Możesz zobaczyć je na stronie producenta. Kliknij link: MARCA CORONA